Zorg die Staat - Pedicure Congres 2026
Inschrijven
Zorg die Staat - Pedicure Congres 2026
Voor de pedicure van nu
Op zaterdag 3 oktober 2026 organiseert Slenders Footcare & Cosmetics een accreditatiedag voor pedicures waar je diverse punten* kunt verdienen.
De dag voor (medische) pedicures die willen bijblijven, bijleren en bijpraten. Tijdens het Pedicure Congres 2026 krijg je de nieuwste inzichten, technieken en producten voorgeschoteld in een inspirerende en praktijkgerichte setting.
Tijdens dit event kunnen deelnemers in één dag accreditatiepunten behalen voor diverse domeinen van het kwaliteitsregister pedicure (KRP).*
Houd er rekening mee dat het programma nog kan wijzigen. Het wordt in ieder geval een leerzame dag!
Wat kun je verwachten?
- 5 workshops van topmerken en specialisten
- Accreditatiepunten*
- Hands-on demonstraties
- Netwerken met collega’s
- Een gezellige, goed verzorgde dag inclusief lunch!
🎟 Beperkt aantal plekken beschikbaar – vol = vol.
Let op: je ticket is niet restitueerbaar of overdraagbaar. Je hebt 48 uur bedenktijd na aankoop. Daarna is annuleren niet meer mogelijk.
Pedicure Congres Sprekers
Inge Kanters -
Podotherapeut
Een interactieve workshop waar de zorg voor kwetsbare ouderen centraal staat. Met behulp van herkenbare praktijkvoorbeelden krijg je handvatten aangereikt om signalen van cognitieve achteruitgang, kwetsbaarheid en een verhoogd valrisico tijdig te herkennen. Er is aandacht voor samenwerking met andere zorgverleners en de rol die pedicures kunnen vervullen binnen een multidisciplinaire aanpak. Onmisbare inzichten voor iedereen die werkt met deze groeiende doelgroep.
Domein: Specialistische Voetzorg, Omgevingsbewust Behandelen & Reflectie
Noa Hantson - Opleider
Opleider en influencer in de branche, maakte de overstap naar droogtechniek. Ze deelt de voordelen én de valkuilen van het werken met droogtechniek en de oosterse technieken ook voor het behandelen van gezonde voeten.
Met praktische voorbeelden, eerlijke inzichten en een open stijl geeft ze pedicures het vertrouwen om zelf te kiezen wat bij hun praktijk past, of juist om méér uit hun huidige apparatuur te halen.
*Domein: Algemene Voetzorg & Specialistische Voetzorg
Ingrid Janssen
Klinisch gezondheidswetenschapper (MSc) • Sportpodotherapeut & manueel therapeut • Docent & auteur 'Voeten en Sport'
Sportpodotherapeut, docent en auteur van Voeten en Sport, Ingrid Janssen, neemt je mee in de wereld van de sportieve voet. Sporters hebben vaak te maken met unieke belasting: explosieve bewegingen, sportspecifiek schoeisel en verschillende ondergronden. Dit leidt regelmatig tot blaren, nagelproblemen, eelt of zelfs blessures.
Als pedicure kun jij deze signalen vaak als eerste zien. Ingrid laat zien hoe je vroegtijdig herkent, welke rol jij hebt in preventie en hoe samenwerking met de sportpodotherapeut kansen biedt. Sport en pedicure vormen samen een sterke combinatie: hier liggen veel mogelijkheden om waardevolle zorg te bieden aan deze actieve doelgroep.
*Domein: Algemene Voetzorg, Specialistische Voetzorg en Omgevingsbewust Behandelen
Programma
08:45 – 9:00
Ontvangst met koffie en thee
09:00 – 10:45
Workshop 1 – NNB
Domein: NNB
10:45 – 11:00 Koffiepauze
11:00 - 12:30
Workshop 2 –NNB
Domein: NNB
12:30 – 13:15 Lunch
13:15 – 15:00
Workshop 3 – Werken met droogtechniek door Noa Hantson (opleider & influencer)
Voordelen, valkuilen en praktische tips om succesvol over te stappen van nat- naar droogtechniek.
Domein: NNB
15:00 – 16:45
Workshop 4 – NNB
Domein: NNB
16:45-17:00 uitloop en einde dag
Inschrijven
Vragen? Neem contact met ons op via opleiding@slendersbeauty.nl of via WhatsApp en we helpen je graag verder.