Product training · Voor alle niveaus

Footlogix® Product Training

Wil jij jouw pedicurebehandelingen naar een hoger niveau tillen met de revolutionaire producten van Footlogix®? Leer alles over de wetenschap achter de producten en verhoog jouw omzet.

🕐 10:00 – 12:00 uur 💶 €25,- 📍 Valkenswaard 🅿️ Gratis parkeren
📅 Nieuwe datum volgt binnenkort
Over de training

Revolutionaire voetverzorging in jouw praktijk

Tijdens deze complete training word je volledig voorbereid om Footlogix® succesvol te integreren in jouw praktijk. Je ontdekt de wetenschap achter de producten en leert hoe je met de juiste verkooptechnieken jouw omzet kunt verhogen.

De training is verdeeld in een theoretisch gedeelte over productkennis en technologie, en een praktisch gedeelte voor toepassing en beleving. Zo ga je met vol vertrouwen direct aan de slag.

De training is toegankelijk voor zowel beginners als ervaren pedicures — iedereen is welkom!

🏷️ Extra voordeel: Deelnemers ontvangen eenmalig 10% korting op de aanschaf van Footlogix® producten na afloop van de training.

Praktische informatie

📅

Datum

Nieuwe datum volgt binnenkort

🕐

Tijdsduur

10:00 – 12:00 uur

📍

Locatie

Dragonder 17, 5554 GM Valkenswaard

💶

Kosten

€25,- vrijgesteld van btw

👥

Groepsgrootte

Minimaal 6 & maximaal 20 personen

🅿️

Parkeren

Gratis op eigen terrein

Programma

Wat ga je leren?

Kennis & theorie

  • Wetenschappelijke basis — alles over de unieke werkzame stoffen zoals Spiraleen® en de Dermal Infusion Technology®
  • Diepgaande productkennis — een volledig overzicht van het assortiment en de specifieke werking van elk product
  • Verkooptechniek — hoe je producten op een natuurlijke en professionele manier adviseert en verkoopt in jouw salon

Praktijk & beleving

  • Hands-on ervaring — demonstraties waarbij je zelf met de producten aan de slag gaat
  • Leer hoe je cliënten voorziet van deskundig advies op maat voor thuis
  • Ontdek hoe je Footlogix® succesvol integreert in jouw behandelingen en praktijk

De technologie achter Footlogix®

🌊

Spiraleen®

Uniek werkzaam bestanddeel dat diep in de huid doordringt voor langdurige hydratatie en herstel

💉

Dermal Infusion Technology®

Revolutionaire technologie die actieve ingrediënten direct in de dermis brengt voor optimaal resultaat

Na afloop kun je:

Je beschikt over de expertise om voor elk voetprobleem het juiste Footlogix® product te selecteren en toe te passen.

  • Elk Footlogix® product identificeren en correct toepassen
  • Cliënten voorzien van deskundig advies op maat
  • Footlogix® succesvol integreren in jouw behandelingen
  • 10% korting ontvangen op Footlogix® producten
Lisa Wagter
Jouw docent

Lisa Wagter

Mede-eigenaar & Expert productadvies

Maak kennis met Lisa Wagter, mede-eigenaar van Slenders en expert in productadvies. Als medisch pedicure en inkoper voor onze groothandel weet zij precies wat de markt beweegt.

Tijdens haar producttrainingen deelt zij haar expertise zodat je altijd werkt met de juiste producten voor het beste resultaat — voor jou én voor je cliënten.

💼 Mede-eigenaar 🛒 Inkoper groothandel Medisch pedicure
Schrijf je in

Interesse in de Footlogix training?

Houd onze website en social media in de gaten voor de nieuwe datum — of neem contact met ons op voor meer informatie!

📅 Nieuwe datum volgt binnenkort

Valkenswaard · €25,- vrijgesteld van btw · Gratis parkeren

Wil je meer product trainingen?

Bekijk ook onze Peclavus of HFL Fungicheck product training.